KristínaEis Tattoo

Po – Pá: 16:00 – 20:00
Tel: +420 775 093 303

FAQ

První dva dny po aplikaci se začnou tvořit malé stroupky a šupinky, které se nesmí násilně strhávat. Při hojení nedoporučujeme používat žádné krémy, namáčení tetovaných partií ani slunění. Přibližně 7 až 14 dní se tetování hojí. 

S podrobnostmi o hojení a správné péči o nové tetování dostanete po aplikaci od tatéra.

  • V období těhotenství nebo kojení.
  • Trpíte-li virovou infekcí nebo jinou infekční chorobou.
  • Byl vám aplikován Botox před méně něž 2 měsíci na místo tetování.
  • Pokud máte špatné hojení jizev. Dělají se vám keloidy nebo hypertrofické zjizvení.
  • Pokud jste diabetik, epileptik nebo onkologický pacient, je doporučena konzultace s odborným lékařem před aplikací.
  • Máte podrážděnou kůži nebo lupénku v blízkosti tetované oblasti (vyrážky, spálení kůže, akné atd.)
  • Procházíte jakoukoli léčbou nemoci, která ohrožuje imunitní systém.
 

První tři dny tetování natírejte 3-5x denně podle potřeby vazelínou. Snažte se mazat tenčí vrstvu, aby rána nemokvala. Pokud se objeví strupy, je nutné tetování znovu namazat. Nepokoušejte se strupy strhávat, mohl by se odstranit pigment z tetování.

Slunce může přispívat k vyblednutí tetování tím, že UV zářením ničí barevné pigmenty. Pokud chcete svoje tetování chránit a udržet jej v co nejlepším stavu co nejdéle navzdory slunci, je první volbou opalovací přípravek s vysokým ochranným faktorem.

Před a po tetování nesmíte požívat alkohol a látky zvyšující tlak krve po dobu 24 hodin. Nesmíte být pod vlivem jakékoliv psychotropní látky. Bolestivost tetování je individuální. Před tetování by jste měli být dobře najezení a vyspaní ( jedny z faktorů pro lepší snášení bolesti).

Zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, vyžaduje k aplikaci tetování jakožto zásahu do tělesné integrity souhlas dotčeného člověka či jeho zákonného zástupce. Proto chceme mít u mladších 18 let potvrzeno, že s tetováním souhlasí přímo oni i jejich rodiče nebo jejich zákonný zástupce. Formulář pro nezletilé naleznete stáhnete zde.

Ano tetuju i barevně za příplatek. Cena je individuální a zaleží na složitosti motivu. Návrh zašlete buď ve formuláři, nebo přímo na e-mail eisova3@gmail.com

Konzultace a tetování

Pondělí: 16:00 - 21:00
Úterý: 16:00 - 21:00
Středa: 16:00 - 21:00
Pátek: 15:00 - 21:00
Sobota, Neděle: Dle objednání

Objednání

+420 775 093 303

Adresa

Sokolovská 209, 190 00 Praha 9
Nahoře